دوره روایت‌نگاری

فرآیند ثبت‌نام

اولین دوره‌ی تخصصی روایت‌گری، با محوریت موضوعات مرتبط با اربعین حسینی، از تاریخ 31 شهریور ماه آغاز خواهد شد. شرکت در این دوره نیازمند مجموعه‌ای از توانایی‌ها در شرکت‌کنندگان است و ما برای اینکه مطمئن باشیم دوره برای شما مفید خواهد بود یک گزینش اولیه‌ای براتون آماده کردیم. قبل از گزینش هم یک سری سوال برای ثبت مشخصات هست که اول باید اون رو پر کنید.

ویژگی‌های هر گزینش

این دوره شامل سه بخش مجزا روایت‌نویسی، پادکست و عکاسی با موبایل  است، برای هر بخش یک گزینش جداگانه در نظر گرفته شده است. شما ابتدا باید رشته مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و در گزینش اون بخش شرکت کنید. ما از شما یک نمونه کار اولیه می‌خوایم تا مطمئن بشیم شما یک پیش‌زمینه‌ای در رشته مورد نظرتون دارید. (خیلی نیاز نیست کارتون حرفه‌ای باشه، اما مهمه که شما نمونه کار داشته باشید)

نکته مهم: اگر برگزیده دوره‌‌ی جامع نبا در رشته‌های مکتوبات، گرافیک، پادکست و فضای‌مجازی هستید، نیازی به شرکت در گزینش این دوره نیست و برای ثبت نام با تخفیف 50 درصدی  نام و نام خانوادگی به همراه رشته‌ای که در آن برگزیده شده‌اید را به آیدی @Nabaa_arbaeen در تلگرام ارسال کنید. (مثال: حسین حسینی – برگزیده مکتوبات)

بعد از گزینش

بعد از این که فرم مشخصات فردی و فرم گزینش (ارسال نمونه کار و …) رو تکمیل کردید، کار شما با مرحله اول ثبت‌نام تموم میشه و نمونه‌کارهاتون وارد یک فرآیند داوری میشه و در نهایت افرادی صلاحیت‌شون تایید بشه می‌تونند توی این دوره شرکت کنند.

ثبت‌نام نهایی و واریز هزینه دوره

در نهایت به افرادی که صلاحیت شرکت در دوره رو داشتند، لینک ثبت نام دوره پیامک میشه(بنابراین شماره همراه‌تون رو درست وارد کنید) و می‌تونند با ورود به لینک ثبت‌نام، ثبت‌نام خودشون رو نهایی کنند.

تخفیفات

ما توی این دوره چند مدل تخفیف داریم،

1- تخفیف استوری 20 درصد (موقع ثبت‌نام باید در سایت اسکرین‌شات استوری خود را بارگذاری کنید)

2- تخفیف شرکت کنندگان دوره جامع نبا در رشته‌های پادکست، گرافیک، مکتوبات و فضای مجازی 30 درصد  (با ارسال نام و نام خانوادگی و عنوان دوره‌ای که در آن برگزیده شده‌اید به @Nabaa_arbaeen به طور مثال، حسین حسینی – شرکت‌کننده مکتوبات)

3- تخفیف برگزیدگان دوره جامع نبا در رشته‌های پادکست، گرافیک، مکتوبات و فضای مجازی 50 درصد  (با ارسال نام و نام خانوادگی و عنوان دوره‌ای که در آن برگزیده شده‌اید به @Nabaa_arbaeen به طور مثال، حسین حسینی – برگزیده مکتوبات)

برای ثبت نام دوره روایت نگاری کلیک کنید!